Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Więcej w Polityce prywatności.

close
Zuma Ciemna Czekolada Fairtrade - 2 kg Zobacz większe

Zuma Ciemna Czekolada Fairtrade - 2 kg

B307

Nowy produkt

Doskonałej jakości ciemna czekolada, sygnowana znakiem Fairtrade. 

Więcej szczegółów

Produkt dostępny

169,90 zł brutto

Więcej informacji

Wiemy, że konsumenci w coraz to większym stopniu przywierają wagę do produktów, skąd pochodzą, jak są wytwarzane oraz jak ich producenci są traktowanie. Nasza Gorąca Czekolada Fairtrade zapewnia, że wszyscy w łancuchu produkcji otrzymują godne wynagrodzenie.

Ciemna Czekolada Fairtrade zawiera 33% zawartość kakao, które pochodzi z San Domingo z dodatkiem cukru Fairtrade, który pochodzi z Paragwaju. Pomagamy rolnikom uzyskać uczciwą cenę za ich produkty, a także Twoim klientom zachować czystość sumienia.

Znak Fairtrade gwarantuje rolnikom uczciwą i stabilną cenę za wytwory ich pracy, a dodatkowy zysk z ich sprzedaży przeznaczyć na poprawę ich sytuacji życiowej, a także przyrodzie traktowanie z większym szacunkiem, silniejszą pozycję dla mniejszych rolników na światowych rynkach i w końcu mniejszy dystans między rolnikiem, a konsumentem.

Sposób przyrządzania: Aby uzyskać ok 355ml napoju, użyj 28g gorącej czekolady Fairtrade i dodaj troche gorącej wody, aby otrzymać czekoladową paste. Dodaj spienionego mleka, wymieszaj i podaj. Dla wyjątkowej delikatności, na wierzch nałóż bitą śmietanę, marshmallow lub trochę czekoladowego sosu Sweetbird, który dostępny jest na stronie w zakładce Sosy.

Dostępne w 2kg opakowaniach, co wystarcza na 72 porcje.

Aby zrobić czekolade w stylu hiszpańskich, wymieszaj 40g ciemnej gęstej czekoladyz 30ml wody. Podawaj z churros (tradycyjny, tłusty wypiek hiszpański w formie długiego prętu o przekroju w kształcie gwiazdy), marshmallows (dostępne na wondercoffee.pl – zakładka Marshmallow) lub do owoców.

Opakowanie 2kg puszka wystarcza na ok. 50 porcji

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zuma Ciemna Czekolada Fairtrade - 2 kg

Zuma Ciemna Czekolada Fairtrade - 2 kg

Doskonałej jakości ciemna czekolada, sygnowana znakiem Fairtrade.