Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu. Więcej w Polityce prywatności.

close

Bezpieczeństwo zamówionego towaru

Każdy produkt, który wysyłany jest kurierem jest pakowany w taki sposób, aby zapewnić mu bezpieczeństwo podczas transportu. Jeśli zauważysz, że karton jest uszkodzony, otwórz paczkę w obecności kuriera i jeśli stwierdzisz uszkodzenie produktów poproś o spisanie protokołu. Protokół jest później podstawą do reklamaji z tytułu uszkodzenia produktów.

 

Wysyłka

Sklep Wondercoffee.pl oferuje dwa sposoby wysyłki:

- kurier UPS (po przedpłacie na konto oraz za pobraniem)

- Paczkomaty (wysyłka do dowolnego paczkomatu w Polsce, dostępna również opcja za pobraniem)

Wszystkie nasze paczki, wysyłane są w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty. W przypadku wybrania opcji "Płatność przy dostawie" (za pobraniem) przy zamówieniu do godziny 12:00, paczki wysyłane są tego samego dnia, jeśli wszystkie wybrane produkty są dostępne. Natychmiast po wysłaniu paczki udostępniany jest numer, dzięki któremu można śledzić paczkę na stronie internetowej. W przypadku braku zamówionych przez klienta produktów w magazynie miejscowym przy zamówieniach powyżej 500 zł brutto przesyłka nadawana jest w terminie 48 h od złożenia zamówienia, natomiast w przypadku zamówień do 500 zł brutto przesyłka nadawana jest w terminie do 96 h od złożenia zamówienia.

Darmowa przesyłka

Sklep Wondercoffee.pl oferuje darmową przesyłkę kurierem UPS przy zamowieniach powyżej 500zł netto (615zł brutto).